Teslimat Koşulları

 

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi günleri 12:00'ye kadar verdiğiniz siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genellikle aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalardan sipariş sırasında seçim yapabilirsiniz ve teslimat süreleri tüm firmalar için normal şartlarda genellikle 1-3 iş günüdür. Kargolar Samsun ilinden gönderilir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin hazırlık aşaması nedeni ile gönderim süresi 1 gün uzayabilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik/sipariş bilgilerinizden ulaşılarak bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde teslimat takip eden ilk iş gününde yapılır.

Sipariş detaylarınız ve kargo bilgileri size e-posta ile bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

sarikalem.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (iki) en fazla 7 (yedi) gün tedarik süresi vardır. Ürün bu sürede kargoya teslim edilemez ise müşteri bilgilendirilir ve yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Siparişleriniz hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.