sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi günleri 12:00'ye kadar verdiğiniz siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genellikle aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo'dur ve teslimat süresi normal şartlarda genellikle 1-3 iş günüdür. Kargolar Samsun ilinden gönderilir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin hazırlık aşaması nedeni ile gönderim süresi 1 gün uzayabilmektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde teslimat ilk iş gününde yapılır.

Satın aldığınız ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili size bir e-posta yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

sarikalem.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (iki) en fazla 7 (yedi) gün tedarik süresi vardır. Ürün bu sürede kargoya teslim edilemez ise müşteri bilgilendirilir ve yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.