sadsad x
asdasd

Scrikkss

Scrikss Türkiye'nin ilk dolma kalem üreticisidir. Ayrıca kalemlerine garanti vermeye başlayan da ilk firmadır. Üretim aşamalarında uygulamakta olduğu titiz ve hassas kalite kontrol prosesleri sayesinde yazı araçlarına “Ömür Boyu” garanti vermektedir.

1963’te kurulan Scrikss, hemen her bütçeye göre kalemlere sahiptir. En çok sevilen modellerinden olan 419, 2016 yılında ödül alan Heritage, multifonsiyon kalemleri olan Trio 93, çok satılan kalem setleri de olan Noble 35 ve Honour 38 gibi modelleri hem kişisel kullanım hem hediyeleşme için idealdir. Ayrıca metal kalemlerine isim yazdırma seçeneği de bulunan markanın, kişiye özel hem kurumsal hediyeler hem de kişisel hediyeler için idealdir.

Scrikss koleksiyonunu aşağıda inceleyip, alışveriş yapabilirsiniz.


Scrikss Koleksiyonu

Heritage.jpg (102 KB) 419.jpg (104 KB) Scrikss 38 Scrikss 35

Scrikss Heritage

Scrikss'in 50. yılına özel olarak Kunter Şekercioğlu tarafından tasarlanıp üretilen Heritage serisi, yazmayı seven herkese benzersiz bir deneyim sunuyor.


Ürünleri İnceleyin

Scrikss 419

Efsanevi dolmakalemlerden Scrikss 419 sınırlı sayıda üretilir; altın kaplamalı ucu, çok hassas ve ince damarlı sistemi ve şeffaf penceresi ile şık ambalajı ile de fark yaratır.

Ürünleri İnceleyin

Scrikss Honour 38

Honour 38 serisi, sade ve asil duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Gövde kısmının özel ergonomik yapısı yazı deneyimine konfor ve keyif katar.


Ürünleri İnceleyin

Scrikss Noble 35

Çağdaş tasarımıyla göz dolduran Noble 35'in klasik sadeliği; cazibesine kapılmanız için yeterli olacak. ergonomik tasarımıyla yazmayı keyifli hale getirir.


Ürünleri İnceleyin


Scrikss Trio 93 Scrikss Pera 477 Scrikss 62 Scrikss 78 Metropolis

Scrikss Trio 93

Kendine özgün tasarımı ile Trio 93 ile tek kalemde siyah ve kırmızı tükenmez ile 0.5 mm. versatil kalem olarak üç farklı yazım seçeneği sunar.


Ürünleri İnceleyin

Scrikss Pera 477

İstanbul'un Pera olarak bilindiği dönemlerden ilham alan Pera 477, Doğu ile Batı'yı birleştiren bir tasarımı ile nadide bir kalem serisi oluşturur.


Ürünleri İnceleyin

Scrikss Chic 62

Chic 62 serisi; renkleri, şık tasarımı, zarifliği ve kullanımda sunduğu rahatlığı ile kullanıcıların renkli dünyasına hitap eder.Ürünleri İnceleyin

Scrikss Metropolis 78

Şehir enerjisini tasarımına yansıtan Metropolis 78, modern görünümünü Scrikss'in geleneksel duruşuyla sentezleyen, performansın en iyisini sunan bir modeldir.

Ürünleri İnceleyin


Scrikss Graph-X scrikss set Scrikss yedekler Scrikss logo

Scrikss Graph-X

Scrikss Graph-X kalemler her türlü yazım ve çizim için, sizi yormayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır; Pirinç altıgen gövde, ergonomik tutuş, kullanım kolaylığı!


Ürünleri İnceleyin

Scrikss Setler

Kişiye özel Scrikss kalemleri ile birlikte özel olarak hazırlanan hediyelik setler; promosyon çalışmalarını, özel ve önemli günlerde verilmek istenen hediyeleri anlamlı kılıyor, değer katıyor.

Ürünleri İnceleyin

Scrikks Yedekler ve Kartuşlar

Çabuk kuruyan kalıcı mürekkep kalitesi ile kartuşlar, tükenmez ve roller refiller.
Ürünleri İnceleyin

Tüm Scrikks Ürünleri


Tüm Scrikss ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.Ürünleri İnceleyin

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.