TWSBI

 

TWSBI, "Üç Kültür Salonu" anlamına gelen Çince "San Wen Tong" ifadesinden oluşturulmuştur. Bu ifade, İmparator Qianlong tarafından yaratılan Üç Nadir Hazine Salonu'nu akla getiriyor. Baş harfler "TWS" oluşturularak tersine çevrildi ve daha sonra kelimenin tam anlamıyla "yazı araçları" anlamına gelen "Bi" eklendi. Sonuç Twsbi'dir.

Ta Shin Precision şirketi, plastik ve metaller konusunda OEM üreticisi olarak 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Geniş bir ürün yelpazesi yarattılar ve TWSBI, kendi markası olarak yazı gereçleri satan şirket altında doğdu.

TWSBI, yazı gereçlerinin birçok kişi tarafından sevilmesini sağlayan makul bir fiyata yüksek kaliteli bir ürün sunar. Harika görünen ama aynı zamanda yazan birçok farklı estetik açıdan hoş tasarımlar yaratırlar.

TWSBI'ın misyonu, kalemden başlayarak sanat ve edebiyatın romantizmine ilham vermek ve onu yeniden yakalamaktır. Bu misyona ulaşmak için kendilerini en yüksek kalitede ve hassas yazı gereçleri üretmeye, ürünleri müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre uyarlamaya ve samimi ve özverili müşteri hizmetleri sunmaya adamışlardır.

Twsbi koleksiyonlarına göre alışveriş aşağıda yapabilirsiniz.